Informacja dla rodziców kl 1, 4 i 7

Drodzy Rodzice!

Cieszę się, że Wasze dzieci staną się uczniami nowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Czańcu, która będzie nosiła zaszczytne imię Kardynała Karola Wojtyły.
We wrześniu chciałabym Państwa zaprosić na spotkanie informacyjne, które pomoże nawiązać współpracę. Będzie można uzyskać odpowiedzi na pytania.

Jeśli Państwa dziecko jest pod opieką Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej i ma opinię lub orzeczenie prosimy o przekazanie tego dokumentu do szkoły. Pozwoli nam to na wcześniejsze zapoznanie się z problemem.

W załączniku przesyłam listę klas oraz wykaz podręczników. Podręczniki oraz ćwiczenia uczniowie otrzymają za darmo, z dotacji państwowej.

Uczniowie proszeni są o przyniesienie w dniu 1 września zdjęcia do legitymacji szkolnej.

Dziękuję za zaufanie oraz mam nadzieję, że współpraca przyniesie wymierne korzyści.

Życzę Państwu udanych wakacji spędzonych wraz z dziećmi.

Listy klas wraz z wychowawcami.

Lista uczniów klasy 1.

Lista uczniów klasy 4a.

Lista uczniów klasy 4b.

Lista uczniów klasy 7.

Wykazy podręczników obowiązujących w klasach 4 i 7.

Wykaz podręczników do klasy czwartej.

Wykaz podręczników do klasy siódmej.