Konkurs geograficzny

KONKURS GEOGRAFICZNY

CZY ZNASZ MAPĘ ŚWIATA?

REGULAMIN KONKURSU

I. W konkursie może brać udział każdy wszędobylski dociekliwy miłośnik geografii.

II. Na gazetce szkolnej będą zamieszczane pytania, na które można odpowiadać, gdy ma się głowę na mocnej szyi.

III. Odpowiedzi na pytania konkursowe należy w formie pisemnej (czytelnej i bez błędów) dostarczyć nauczycielowi geografii w wyznaczonym terminie.

IV. Udział w konkursie będzie nagradzany ocenami z geografii i punktami do zachowania.

V. Konkurs składa się z dwóch etapów:

- pierwszy to zadania od nr 1 do 7. Termin dostarczenia odpowiedzi - 11.10.2017r.,
- drugi to zadania od nr 8 do 13. Termin – 15.11.2017r.

VI. Regulamin konkursu i zadania dostępne są również na stronie internetowej szkoły.

Zestaw zadań do pobrania