Projekt "Trzymaj Formę"

Nasze gimnazjum po raz kolejny, we współpracy z Państwową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Bielsku-Białej, przystąpiło do realizacji programu edukacyjnego "Trzymaj Formę".
Hasłem VII edycji jest :
"Talerz zdrowia – skuteczne narzędzie zdrowego odżywiania." Jest to alternatywa do stosowanej dotychczas piramidy żywieniowej.
Talerz zdrowia obrazuje z jakich produktów należy korzystać, aby pokryć zapotrzebowanie organizmu na wszystkie niezbędne składniki. Ma na celu uczynienie zdrowego odżywiania łatwiejszym.

Realizacja programu zaplanowana jest na styczeń 2013 r. w oparciu o materiały otrzymane od PSSE z Bielska – Białej. Szczegółowe informacje będą zamieszczone na stronie szkoły w trakcie realizacji programu.

Prezentacje wykonane przez uczniów w ramach projektu:

Strona główna | Aktualności | Galeria | 50-cio lecie naszej szkoły | O szkole | Dokumenty Szkoły | Gimnazjalna Liga Zadaniowa | Bezpieczeństwo, zdrowie, profilaktyka | Rekrutacja | Sukcesy naszych uczniów | Dobra praktyka | Projekty edukacyjne | Akcje charytatywne | Nasza twórczość | Mapa witryny