Projekt Trzymaj Formę

Nasza szkoła kolejny raz bierze udział w ogólnopolskim projekcie "Trzymaj Formę".

C:\Documents and Settings\Agnieszka\Moje dokumenty\strona gimnazjum\7.jpg
Error File Open Error

Szanowni Rodzice

Zapraszamy do udziału w Programie "Trzymaj Formę", który ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia wśród młodzieży. W tym roku zachęcamy całe rodziny do korzystnych zmian zwyczajów żywieniowych i aktywnego trybu życia.
"O zdrowiu naszym i naszej rodziny w znacznej mierze decydujemy sami. Warto jest zmobilizować wszystkich domowników, gdyż ułatwi to wprowadzanie zmian".

RODZINO TRZYMAJ FORMĘ !!!

Co każdy rodzic wiedzieć powinien o żywieniu i aktywności fizycznej (broszura w pdf dla rodziców)

Młody trzymaj formę (broszura pdf dla uczniów)

Opracowano na podstawie materiałów przygotowanych przez Sanepid

Strona główna | Aktualności | Galeria | 50-cio lecie naszej szkoły | O szkole | Plan lekcji | Dokumenty Szkoły | Gimnazjalna Liga Zadaniowa | Bezpieczeństwo, zdrowie, profilaktyka | Rekrutacja | Sukcesy naszych uczniów | Dobra praktyka | Projekty edukacyjne | Akcje charytatywne | Nasza twórczość | Mapa witryny