Tydzień Profilaktyki 2015r.

TYDZIEŃ PROFILAKTYKI " Żyj zdrowo"

Po raz kolejny, mając na uwadze Wasze zdrowie, organizujemy w szkole zajęcia, które podpowiedzą Wam jak dbać o zdrowie i bezpieczenstwo, jak się zdrowo i racjonalnie odżywiać i co można ciekawego robić w wolnym czasie. W ciągu całego tygodnia odwiedzą nas ciekawi goście, zorganizujemy wiele prelekcji i konkursów z nagrodami.

Zapraszamy. Będzie się działo !!!

Poniedziałek (16.02.2015r.)

Konkurs kulinarny " ŚNIADANIE DAJE MOC"
Każda klasa wytypuje drużynę, maksymalnie trzy osoby, która będzie ją reprezentować w półfinałowym starciu młodych miłośników smacznej i zdrowej kuchni.
W poniedziałek
o godz. 10.45 przygotujecie na swietlicy pierwsze śniadanie. Półprodukty możecie wykonać w niedzielę w domu, tak by w poniedziałek w 30 minut zaserwować gotowe danie. Jury w składzie pani Aneta Karasińska, pani Monika Dybał i przewodniczący SU zdecyduje, które drużyny przejdą do finału, który odbędzie się w marcu. Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody czyli punkciki do zeszytu uwag.

Wtorek (17.02.2015r.)

Startujemy już o godz. 8.00. W tym dniu czeka nas ciekawa prelekcja prowadzona przez funkcjonariuszy policji dotycząca bezpiecznego poruszania sie o zmroku oraz zasad odpowiedzialności nieletnich.
od godz. 8.00 do godz. 8.45 klasy pierwsze
od godz. 8.55 do godz. 9.40 klasy drugie
od godz. 9.50 do godz. 10.35 klasy trzecie

Środa (18.02.2015r.)

W tym dniu też prelekcja tyle, że z przedstawicielem służby zdrowia.
W dwóch grupach: damskiej (godz. 10.45) i męskiej (godz. 11.40) posłuchacie, co ma do powiedzenia pani pielęgniarka w kwestii HIGIENY, a przed wykładem dla chętnych chłopaków możliwość spalenia zbędych kalorii i budowania masy mięsniowej na treningu tylko dla twardzieli ...
nie słowa a czyny pokażą siłę jaka w drzemie w prawdziwych facetach.
Trening poprowadzi
charyzmatyczny mistrz seido karate (chłopaki nie pękajcie, wierzymy, że dacie rade...)

Czwartek (19.02.2015r.)

We czwarek poważne sprawy dla powaznych ludzi czyli
PIERWSZA POMOC- praktyczne porady i wskazówki udzielane przez profesjonalistów.
Wykłady i ćwiczenia odbędą się w godzinach od 9.00 do 11.00 w sali gimnastycznej.
Każdy głodny wiedzy mile widziany – czyli obecność obowiązkowa.

Piątek (20.02.2015r.)

Warsztaty cukiernicze POPROWADZI PROFESJONALNA EKIPA CUKIERNIKÓW (temat: pączki, faworki i profesjonalne dekorowanie ciast)

może w nich wziąć udział każdy kto się zapisze i zapłaci 15 złotych (koszt produktów i fachowych porad ekspertów) Warsztaty odbywają się w czasie lekcji ... CO DODAJE SMACZKU.
Zapisy u pani Dybał do 31.01.2015r.

ŻYCZYMY WAM DOBREJ ZABAWY !!!